Fason Kozmetik Üretimi

Dhy Life group olarak,Fason Üretim, kozmetik marka sahibi kişi ve/veya tüzel kişilerin kendi markaları adı altında fason sözleşme öncülüğünde ürünlerini üretmekteyiz.

Ürün üretildikten sonra yapılacak çalışmalar en az üretim aşamasında yapılanlar kadar kıymetlidir.

Uzman üretim ekibimiz, tasarım, ambalaj, formül, Ar-Ge, Ür-ge, üretim ve üretim sonrası verdiği destekle partnerlerimize komple hizmet sunmaktayız. Fason kozmetik konusunda test edilmiş formüller ve birçoğu doğal olan hammaddelerimizden faydalanmaktayız.

Ürünlerinizin yasal olarak hiç bir engel olmadan güven içinde satışa sunabilmeniz için size gerekli bütün desteği veriyoruz.

Fason Üretim Sürecimiz

1- Pazar Bilgisi:

Ürünlerinizin üretim aşamasına gelmeden önce hangi pazar grubu içinde tanımladığınızı belirlememiz gerekmektedir. Kozmetik Market grupları ve pazar payları gibi güncel veri çalışmalarımızı sizlerle paylaşıp size kozmetik marketinin bütün bilgilerini cömertçe paylaşıyoruz. Akabinde ürün seçimini yapmak bize başarı kapısını aralayacaktır.

2- Ürün Konsepti

Hedef marketimizi belirledikten sonra sıra ürün grubumuzu belirlemeye geliyor. İnovasyon ekibimiz güncel trendleri ve eğilimleri sizinle paylaşıyor, projelerimizden sizlere örnekler veriliyor, Ürün grupları nasıl oluşturulmalı, hangi kıstaslar göz önünde bulundurulmalı hepsi size bilgi olarak aktarılıyor ve beraberce fikirler geliştiriliyor.

3-Formül Çalışması

Belirlenen ürün konseptine uygun Hammadde tedarikleri başlayıp formül oluşturulmaya başlanıyor, çıkan her sonuç bilgi ve numune olarak sizinle paylaşılıyor. Sizin onayınız ve beklentiniz ışığında formül şekkillendiriliyor.

4-Ambalaj/Tasarım

Formül çalışmaları ilerlerken bir yandanda ambalaj ve tasarım çalışmaları başlıyor. Belirlediğimiz markete uygun tasarımlar çalışılmaya başlanılıyor. Bu konuda size partner grafik arkadaşlarımızı yönlendirip kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlayabiliriz. Ambalaj konusunda sadece yerel değil uluslararası firmalarla olan işbirliğimiz sayesinde size en uygun ambalajı temin etmekteyiz.

5- Üretim Onayı/Üretim

Onayladığınız ürün numunesi üretim planına alınıp GMP ve ISO standartlarında üretiliyor. Düzgün kolilere konulup sevkiyata hazır hale getiriliyor.

6- Üretim Sonrası

Ürünün gerekli bütün platformlarda nasıl lansa edilmesi konusunda uzman Strateji ve İş Geliştirme Uzmanlarımız sizi yardımcı olacaklardır.